Aktualności

Już 10 kwietnia 2019 r. o godz. 10:00 rozpocznie się XIV edycja największych targów pracy w Polsce – Akademickich Targów Pracy. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się jak co roku w hali Expo mieszczącej się na al. Politechniki 4. Również w tej edycji studenci i absolwenci łódzkich uczelni będą mieli możliwość sprawdzenia swojego CV oraz listu motywacyjnego w specjalnie utworzonej Strefie Doradczej. Uczestnicy, w dniu Targów mogą również wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach, na które zapisy już ruszyły (http://atp.lodz.pl/Dla%20studentow%20i%20absolwentow/Szkolenia ). Dodatkowo w tej edycji przewidziane jest spotkanie z niezwykłym gościem – Panem Robertem Makłowiczem.

Nad sukcesem Targów pracuje wiele organizacji. Są to: Politechnika Łódzka, Urząd Miasta Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Board of European Students of Technology PŁ, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej, Erasmus Student Network – European Youth Exchange Łódź, a także Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience.

W tegorocznej edycji Sponsorem Głównym ATP jest firma HTD, Sponsorami ATP zostali: ABB, Ericsson, Exaco, Grupa Tubądzin, Nordea, Procter & Gamble, Rossmann, Transition Technologies S.A..

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2241496596075053/Poprzednia aktualnośćKolejna aktualność