Aktualności

 

Chcesz wiedzieć jak projektować APLIKACJE z użyciem technik i narzędzi myślenia projektowego DESIGN THINKING?

A może interesuje Cię jak wykorzystywać metodę FACYLITACJI we współpracy ze zleceniodawcą?

Jeśli tak to, w ramach ogólnopolskiej inicjatywy Biur Karier GRA O KARIERĘ zapraszamy Cię na praktyczne warsztaty design thinking i facylitacji podczas, których pod okiem profesjonalistów zaprojektujesz aplikację z potencjałem do wdrożenia. Poznasz ciekawych ludzi i zwiększysz swoje kompetencje zawodowe.

8 kwietnia/ 09:00 – 17:00 / Wydział Mechaniczny PŁ / sala 201 / będzie darmowa pizza 

Specjalnie dla nas zespół profesjonalistów Klientocentryczni (https://klientocentryczni.pl/) opracował warsztaty z uwzględnieniem specyfiki projektowania procesów realizowanych w Agile. Co jeśli nie jesteś programistą ani specjalistą w dziedzinie IT? Nic nie szkodzi bo nie zamierzamy używać komputerów. Metodologia pracy wykorzystywana podczas warsztatów nadaje się do zaimplementowania właściwie w każdej branży.

REJESTRACJA
Na zgłoszenia czekamy do 27 marca. Uwaga! mamy tylko 30 miejsc.

Jesteś studentem lub doktorantem PŁ zaloguj się przez WIKAMP https://adm.edu.p.lodz.pl/mod/reservation/view.php?id=2757&forceview=1 oraz dodaj pomysł jaką aplikację dla łodzian lub społeczności Politechniki Łódzkiej moglibyśmy zaprojektować podczas warsztatów tutaj: https://goo.gl/forms/f9KZlByKazDtQU0O2

Jesteś absolwentem lub studentem innej uczelni wyślij mail na:
kompetencje@biurokarier.p.lodz.pl oraz dodaj pomysł jaką aplikację dla łodzian lub społeczności Politechniki Łódzkiej moglibyśmy zaprojektować podczas warsztatów tutaj: https://goo.gl/forms/f9KZlByKazDtQU0O2

Potwierdzimy zakwalifikowanie na szkolenie mailowo, jeśli nie otrzymasz maila zwrotnego do 1 kwietnia tzn., coś poszło nie tak i to nie jest żart. Prosimy próbować ponownie.

Partnerem wydarzenia jest Santander Universidades Polska, który w tym semestrze wspiera rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności na Politechnice Łódzkiej w ramach działania BUDUJEMY INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚĆI POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ oraz Wydział Mechaniczny Politechniki Łódzkiej, który ugości nas w swojej sali myślenia projektowego.

Link do wydarzenia:

Facebook: https://www.facebook.com/events/570076186805172/

www: https://www.biurokarier.p.lodz.pl/kalendariumw,210/gra_o_kariere.html

osoba do kontaktu:

Julia Skrzypkowska

Doradca ds. przedsiębiorczości

Biuro Karier Politechniki Łódzkiej

al. Politechniki 3 a

90-924 Łódź

tel 42 631 21 39

www.biurokarier.p.lodz.plPoprzednia aktualnośćKolejna aktualność