Warsztaty z cyklu The Corning Academy już 26 kwietnia br. w godz. 11.00-14.00 w sali OZ 332 ul. Wólczańska 215 (budynek B9)

Corning zachęca przyszłych inżynierów do odwiedzania swojego stoiska na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji, a także do zapisywania się na warsztaty z cyklu The Corning Academy. Najbliższe odbędą się już 26 kwietnia, a tematem spotkania będą techniki negocjacyjne. Warsztaty poprowadzi Piotr Sitarski, Manager ds. negocjacji biznesowych, EMEA, absolwent Politechniki Łódzkiej, który doświadczenie zdobywał w wielu obszarach m.in. w logistyce, zarządzaniu linią produktów, handlu międzynarodowym czy zakupach strategicznych. Zdobytą wiedzę, dotyczącą prowadzenia skutecznych negocjacji, studenci będą mogli od razu zweryfikować w praktyce. Wszystkie osoby, które wezmą udział w The Corning Academy, otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim i potrwa około trzy godziny.

Zapisy na warsztaty dostępne są również na stronie: https://negocjacjewbiznesie.questionpro.com