PL EN Szukaj
Kontrast A A+ A++
Strona głównaHomepage > Aktualności > Biuro Karier PŁ zaprasza na “Biznes w Praktyce”

Biuro Karier PŁ zaprasza na “Biznes w Praktyce”

01.12.2020 - 07:30

Weź udział w jedynym takim wydarzeniu dedykowane studentom PŁ, którego motywem przewodnim jest praktyczny biznes.
Zaprosiliśmy profesjonalistów, którzy specjalnie dla Was poprowadzą spotkania, warsztaty i szkolenia na praktyczne tematy dotyczące rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Prostym językiem, praktycznymi wskazówkami i konkretnymi narzędziami wyjaśnią Ci krok po kroku jak planować, zakładać i prowadzić działalność gospodarczą lub działalność nierejestrowaną.

Gwarantujemy tylko praktyczną wiedzę i umiejętności, które wykorzystacie od zaraz.

Sponsorem wydarzenia jest @SantanderUniversidadesPolska, który po raz kolejny wspiera Politechnikę Łódzką w rozwoju przedsiębiorczości akademickiej.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś https://fb.me/e/ODkHcMNa

Autor: mgr Izabela Grabowska
Facebook Twitter LinkedIn Instagram YouTube Research Gate