PL EN Szukaj
Kontrast A A+ A++
Strona główna > Aktualności > Informacja w sprawie planu zajęć i ferii wiosennych

Informacja w sprawie planu zajęć i ferii wiosennych

07.04.2020 - 14:02

Szanowni Państwo,

Wobec zgłaszanych wątpliwości, co do aktualności zaplanowanego rozkładu roku akademickiego 2019/20, informujemy, że obowiązujący termin ferii wiosennych, tj. przerwy w zajęciach dydaktycznych na wszystkich rodzajach studiów w dniach 9.04 – 14.04 bieżącego roku, pozostaje bez zmian.

W tym okresie zajęcia dydaktyczne nie odbywają się. Dotyczy to również zajęć prowadzonych z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość.

Jednocześnie informujemy, że zajęcia odbywają się zgodnie z porządkiem dni tygodnia, a nie jak wcześniej planowano, zmieniając plany zajęć dla wybranych dni tygodnia i realizując w to miejsce zajęcia z innego dnia tygodnia. Wobec powyższego, w najbliższą środę zajęcia będą realizowane zgodnie z planem przewidzianym dla środy (termin nieparzysty).

Przypominamy, że zajęcia przy wykorzystaniu metod i narzędzi kształcenia na odległość mogą się odbywać w innych terminach niż wynika to z planu w obecnym semestrze po uzgodnieniu i akceptacji zainteresowanych studentów – nie dotyczy dni wolnych od zajęć zaplanowanych w rozkładzie roku akademickiego.

 
prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik

Prorektor ds. Kształcenia PŁ
Kierownik Sztabu Antykryzysowego PŁ


Autor: mgr Izabela Grabowska
Mapa PŁ
Facebook Twitter LinkedIn Instagram YouTube Research Gate